Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Politseinikud jälgivad täna jalakäijate liiklusharjumisi foorita ülekäiguradadel (2016-03-31 09:11:56)


Täna, 31. märtsil kontrollivad politseinikud üle Eesti reguleerimata ülekäiguradade juures jalakäijate ja sõidukijuhtide käitumist.

"Sõiduki ja jalakäija kokkupõrkes on nõrgimaks pooleks alati jalakäija," ütles Politsei- ja Piirivalveameti (PPA) juhtivkorrakaitseametnik Riho Tänak. "Sellest hoolimata peavad ülekäiguradade juures tähelepanelikud olema nii tee ületaja kui ka ülekäigurajale lähenev juht. Õnnetuste ära hoidmiseks peavad jalakäijad olema kindlad, et tee ületus on ohutu ning sõidukijuhid on kohustatud enne ülekäigurada oma kiirust vähendama või peatuma." Tänaku sõnul jääks hulk õnnetusi olemata, kui osapooled järgiksid seadust ning ei tormaks.

PPA ja Maanteeameti mulluse liiklusaasta kokkuvõttes tõdeti, et liiklusõnnetustes vigastada saanud jalakäijate arv on kasvanud ning hukkunute arv ei ole oluliselt vähenenud. Mullu sai liiklusõnnetustes kannatada 355 ja hukkus 24 jalakäijat, neist üheksa kaotas elu novembris.

Allikas: Politsei- ja Piirivalveameti 31.03.2016 pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.