Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Uusi maitseid nautis Tartu restoranides veebruaris üle 7500 inimese (2016-03-04 01:22:18)

Tartus toimunud restoranikuu "Maitsev Tartu" parimaks erimenüüks hindasid toidunautlejad teist aastat järjest restorani Chez Andre kolmekäigulise eripakkumise.

1.-28. veebruarini pakkusid neliteist Tartu restorani oma külastajatele uusi maitseelamusi. Erimenüüd tellis enam kui 7500 inimest.

Lisaks eriroogade maitsmisele selgitasid restoranikülastajad välja ka parima erimenüü. Külastajad said hinnata restoranide pingutusi www.maitsevtartu.ee kodulehel vastava restorani juures oleval hindamisskaalal või restoranis hindamissedelil. Hääletajaid oli kokku 5016, kellest 625 andis oma hinnangu veebis.

Eraldi kategooriates jagati välja ka kolm eriauhinda. Parimat eelrooga pakkus Spargel, parima pearoa ja desserdi auhinnad sai restoran Chez Andre.

Projekti eestvedaja Marilin Krooni s õnul olid hinnangud uutele maitseelamustele ka sellel aastal väga positiivsed ja võitjad selgusid ülimalt pingelises konkurentsis. "Külastajad panid kõigile projektis osalenud restoranidele väga häid hindeid. Eriroogade keskmine hinne oli 5-pallises hindamissüsteemis 4,4. Lisaks headele hinnetele märgiti sedelitel ka head teenindust ja ahvatlevat toidu serveerimist," rääkis Kroon.

Projektis osalesid restoranid Atlantis, Cafe Truffe, Chez André, Dorpat, Eduard Vilde lokaal, Entri, Gustav Gastro Cafe, Meat Market, Pierre, Polpo, Püssirohukelder, Spargel, Umbroht ja Werner. Kõik toidukohad pakkusid veebruaris lisaks oma tavamenüüle ka sõbraliku hinnaga kolmekäigulist erimenüüd, et pakkuda külastajaile uusi ja põnevaid maitseelamusi.

Maitseelamuste kuu "Maitsev Tartu" toimus tänavu teist korda.
Rohkem infot:
http://www.maitsevtartu.ee
Chez Andre´erimenüü : http://www.maitsevtartu.ee/soogikohad/chez-andre/

Allikas: Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.