Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Politsei pidas kinni mehe, keda on alust kahtlustada tänaval koolilaste ahistamises (2016-01-30 02:16:37)


Põhja prefektuuri politseinikud pidasid täna hommikul Tallinnas Juhkentali tänaval kinni Lõuna-Ameerika päritolu meesterahva, kes esialgse info kohaselt püüdis tänaval liikunud koolilapsi läbi riiete puudutada.

Eile, 28. jaanuaril laekus politseile kooli töötajalt info, et ühe Tallinna kesklinna kooli juures on nähtud meest, kes tülitab tänaval koolilapsi. Kooli töötajate ning õpilastega rääkides kogus politsei võimalike juhtumite kohta piisavalt informatsiooni, et pidada täna hommikul kinni 30ndates eluaastates meesterahvas. Politseil on alust kahtlustada kinnipeetud meest selles, et ta katsus koolilapsi läbi riiete intiimpiirkondadest. Tegemist on tähtajalise elamisloa alusel Eestis elanud Lõuna-Ameerika päritolu välismaalasega.

Politsei palub kõigil, kel on informatsiooni sarnaste juhtumite kohta, võtta ühendust politsei lastekaitseteenistusega telefoninumbril 5301 9938.

Põhja prefektuuri lastekaitseteenistuse vanem Reimo Raivet rõhutab, et kuna lapsi, keda mees on ahistanud, võib olla veel, peaksid vanemad kindlasti oma lastega sel teemal rääkima. "Ohvriks võivad olla langenud kooliealised lapsed, kes nimetatud piirkonnas igapäevaselt liiguvad. Lapsed tihtipeale ei julge sellistest vahejuhtumitest vanematele ise rääkida, sest tunnevad häbi või kardavad vanemate hukkamõistu. Seetõttu on ülioluline, et vanemad looksid võimalikult usaldusliku, avatud ja rahuliku õhustiku, et julgustada lapsi nendega juhtunust rääkima," ütles Raivet.

Juhtunu uurimiseks on alustatud kriminaalmenetlust, mida juhib Põhja ringkonnaprokuratuur.

Oht avalikule korrale on elamisloa kehtetuks tunnistamise alus, seega hindab Politsei- ja Piirivalveamet menetluse käigus ka mehe elamisloa omamise jätkuvat põhjendatust.

Allikas: Politsei- ja Piirivalveameti pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.