Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Algab restoranikuu "Maitsev Tartu" (2016-01-28 00:54:56)


Neljapäeval kell 15 avab Tartu linn maitseelamuste kampaania "Maitsev Tartu", milles osaleb tänavu 14 restorani. Veebruarikuus pakutakse neis lisaks tavamenüüle uudseid toiduelamusi ja töötatakse välja soodushinnaga erimenüü.


"Teist aastat toimuva kampaania mõte on tõsta restoranikultuuri Tartus ning kutsuda Tartu restoranidesse ja kohvikutesse rohkem külalisi nii Tartust, Eestist laiemalt kui ka välismaalt," ütles Tartu linnapea Urmas Klaas.

Neljapäeval Dorpati konverentsikeskuses toimuval avaüritusel tutvustatakse kampaanias osalevate restoranide peakokki, kes pakuvad koha peal suupisteid, mis on inspireeritud selleaastastest erimenüüdest.
Kõigis kampaaniaga liitunud restoranides saab 1.-28. veebruarini lisaks tavamenüüle nautida ka sõbraliku hinnaga pakutavat kolmekäigulist erimenüüd. Toitude valmistamisel kasutatakse võimalikult suures osas kohalikku toorainet.

Projektis osalevad: Atlantis, Cafe Truffe, Chez André, Dorpat, Eduard Vilde lokaal, Entri, Gustav Gastro Cafe, Meat Market, Pierre, Polpo, Püssirohukelder, Spargel, Umbroht, Werner.

Külastajail on võimalus hinnata restoranide pingutusi ja selgitada välja parim erimenüü. Oma hinnangu saab anda kodulehel www.maitsevtartu.ee vastava restorani juures oleval hindamisskaalal või restoranis hindamissedelil. Tulemused selguvad 3. märtsil.
Menüüde ja restoranidega saab tutvuda kampaania kodulehel http://www.maitsevtartu.ee

Allikas: Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.