Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Tallinn andis Otepääle üle talvepealinna tiitli (2015-12-23 00:07:18)


Teisipäeva varahommikul andis Tallinn Otepää keskväljakul peetud tseremoonial 19. korda üle talvepealinna tunnistuse ja võimusaua, mis seni oli sügispealinna Narva valduses.

Talvepealinna võimusaua võttis sügispealinnalt Narvalt vastu ja andis talvepealinnale edasi Tallinna esindanud Raepressi juhataja Alar Rästa, kes luges ette ka pealinna linnapea vastava tunnistuse.

Käesolev tunnistus kinnitab, et Tallinna linn on nõus andma talvepealinna tiitli Otepääle. Tunnistus kehtib alates astronoomilise talve algusest 22. detsembril kella 6.48-st kuni kevade astronoomilise alguseni 20. märtsil kell 6.30.

Tunnistuse kohaselt kohustub Otepää hoidma pealinna au kõrgel ning väärikalt võõrustama linna külalisi ja puhkajaid. „Linnal on kohustus säilitada Eestimaa lumevarud, viia läbi maailmatasemel suusavõistlusi ning kindlustada külalistele hea meeleolu,“ öeldakse Otepääle üle antavas talvepealinna tunnistuses.

Kevadpealinna tiitel antakse üle Türile 20. märtsil.

Allikas: Tallinn.ee

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.