Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Reedel näeb Tallinnas Vabaduse väljakul uhiuusi redelautosid (2015-11-26 00:28:27)

Reedel, 27. novembril saavad kõik huvilised Tallinnas Vabaduse väljakul näha kuut uut redelautot Iveco Magirus. Pidulikul vastuvõtuüritusel toimub traditsiooniline uute autode ristimine ning kuulutatakse välja nimi, mida redelautod kandma hakkavad.

Vastuvõtuürituse avavad siseminister Hanno Pevkur ja Päästeameti peadirektor Kuno Tammearu. Autode õnnistamise viib läbi Tallinna Praostkonna praost Jaan Tammsalu.

Siseminister Hanno Pevkuri sõnul on uute päästeautode soetamine loomulik käik päästetehnika uuendamisel. "Täna näeme uusi redelautosid, järgmisel aastal saabuvad uued põhiautod ning järge on ootamas paakkonteinerid, paak- ning konteinerautod. Seda kõike selleks, et ajaga kaasas käia ja olla valmis pakkuma inimestele parimat päästeteenust," lausus minister.

Päästeameti peadirektori Kuno Tammearu sõnul parandame uute redelautodega oluliselt valmisolekut kõrgustest päästmisel. "Meie eesmärk on vähendada tuleõnnetuste ja neis hukkunute arvu Põhjamaade tasemele, mis vajab lisaks ennetustööle ka kiiret ja efektiivset inimeste päästmise võimet. Uued redelautod on lahutamatu osa paremast elupäästest," lisas Tammearu.

Uued redelautod Iveco Magirus on kaasaegsed päästesõidukid, mis võimaldavad päästa inimesi hoonetest kuni 32 meetri kõrguselt. Uuendusena kuuluvad autode varustusse veel pääste hüppepadi, mis pehmendab kõrgelt kukkumist, redelikorvile sisseehitatud termokaamera süsteem ja suure võimsusega veepump.

Piduliku vastuvõtu päevakava:

12.00 Avamine, siseministri ja Päästeameti peadirektori tervitused

Uute redelautode ristimine ja õnnistamine

12.20 Autode tutvustamine

Redelautod lahkuvad kell 14.

Allikas: Päästeameti pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.