Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
AS Vireen juhiks sai Tarmo Terav (2015-11-25 17:02:10)


Riigile kuuluva loomsete jäätmete käitlemise tehase AS Vireen juhina asus tööle Tarmo Terav.

"Valiku tegemisel sai määravaks Tarmo Terava pikaajaline juhtimis- ja töökogemus nii toiduainete tootmise kui energiavaldkonna ettevõtetes ning sobiv hariduslik taust veterinaarmeditsiini erialalt," ütles AS Vireen nõukogu esimees, Maaeluministeeriumi toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai. "Eeldame, et uue juhi eestvedamisel jätkab ettevõte tööd selle nimel, et tagada nii tehase majanduslikku efektiivsust kui kvaliteetset teenust, et olla igapäevaselt põllumeestele usaldusväärseks partneriks ning valmis vajadusel tõhusalt tegutsema ka kriisiolukordades võimaliku taudipuhangu korral."

Loomsete jäätmete käitlemisega tegelev AS Vireen on riigi äriühing, mille aktsiad kuuluvad 100% Eesti Vabariigile ja on Maaeluministeeriumi valitsemisel. Aktsionäride üldkoosolekul esindab riiki maaeluminister.

AS Vireen nõukogu kuulutas konkursi uue juhataja leidmiseks välja 14. septembril peale ettevõtte senise juhataja tagasiastumispalve rahuldamist.

Allikas: Maaeluministeeriumi 25.11.2015 pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.