Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeeriumi 48. nädala eelinfo (2015-11-23 04:06:10)

Esmaspäev, 23. november

· Maaeluminister Urmas Kruuse on 23. ja 24. novembril visiidil Põlva-, Võru- ja Valgamaal.

Teisipäev, 24. november

· Maaeluminister Urmas Kruuse on 23. ja 24. novembril visiidil Põlva-, Võru- ja Valgamaal.

· Minister Kruuse osaleb Noorte Põllumeeste Klubi vestlusõhtul Tartus.

Kolmapäev, 25. november

· Toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai kohtub Euroopa Seemneliidu tehnilise direktori Bert Schöltega, kellega arutatakse riikide kogemustest omatarbeks toodetud seemnetega.

· Maaeluministeeriumis toimub seminar "Lambakasvatuse arengusuunad", kus osalevad Eesti Lambakasvatajate Selts ja Eesti Tõulammaste Aretusühing.

· Taimetervise osakonna juhataja Sigmar Suu osaleb ministeeriumi, Põllumajandusameti ja MTÜ Organic Estonia ühisel arutelul ideest kanda Eesti metsad korjealadena mahepõllumajanduse registrisse.

Neljapäev, 26. november

· Minister Kruuse osaleb valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.

· Taimetervise osakonna juhataja Sigmar Suu osaleb ministeeriumi, Eesti Aiandusliidu, Põllumajandusuuringute Keskuse ja Põllumajandusameti ühisel arutelul haigustevaba paljundusmaterjali tootmise teemal.

Reede, 27. november

· Tallinnas toimub rahvusvaheline kalanduskonverents "Kalandussektori elujõulisus toetustega ja ilma", mis keskendub kalandussektori võimalustele vähenevate toetuste tingimustes pärast 2020. aastat. Konverentsil esinevad Euroopa Liidu Merendus-ja Kalandus peadirektoraadi, Maailmapanga, OECD, Poliitikauuringute Keskuse PRAXIS, Maaelu Edendamise Sihtasutuse ja Maaeluministeeriumi eksperdid, konverentsi avab maaeluminister Urmas Kruuse. Päevakava ja registreerimisvorm: http://www.agri.ee/et/v-rahvusvaheline-kalanduskonverents-kalandussektori-elujoulisus-toetustega-ja-ilma

· Minister Kruuse on visiidil Virumaal, kus kohtub Lääne- ja Ida-Virumaa põllumajandustootjatega ning külastab kaht ettevõtet.

· Toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai teeb Pärnus toimuval Eesti Seemneliidu seminaril ülevaate seemnesektoris toimunud ja planeeritavatest muudatustest.


Allikas: Maaeluministeeriumi teade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.