Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeeriumi 47. nädala eelinfo (2015-11-16 01:22:17)


Esmaspäev, 16. november

· Maaeluminister Urmas Kruuse osaleb EL põllumajandus- ja kalandusministrite nõukogul. Arutuse all on turuolukord ja kriisiabimeetme rakendamine piimandus- ja seakasvatussektoris.

· Kell 11 osaleb toiduohutuse osakonna juhataja Martin Minjajev Riigikogu maaelukomisjoni istungil, kus arutatakse toiduabi ja toiduraiskamise teemal.

Teisipäev, 17. november

· Minister Urmas Kruuse ja maaeluministeeriumi osakonnajuhatajad kohtuvad Prantsusmaa põllumajandusesindaja Jean-Louis Bueriga, et arutada muuhulgas EL ühise põllumajanduspoliitika ja Atlandi-ülese kaubandus- ja investeerimispartnerlusega (TTIP) seotud küsimusi.

· Kell 14 osaleb kantsler Ants Noot Riigikogu maaelukomisjoni istungil, kus arutatakse biomajanduse arengukava ettevalmistamist.

Kolmapäev, 18. november

· Veterinaar- ja Toiduametis koguneb riiklik loomatauditõrjekomisjon, kus arutatakse sigade Aafrika katkuga seotud küsimusi, antakse ülevaade hetkeolukorrast ning kohalikes komisjonides üleskerkinud küsimustest.

· Minister Kruuse osaleb Tartus, Dorpati konverentsikeskuses toimuval Äripäeva põllumajanduskonverentsil "Põllumajanduse äriplaan 2016."

Neljapäev, 19. november

· Minister Kruuse osaleb valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.

· Põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Illar Lemetti osaleb ja teeb ettekande Tartumaal, Reolas toimuval viljelusvõistluse lõpukonverentsil "Parimad teadmised viljelusvõistluse põldudelt."

Reede, 20. november

· Minister Kruuse osaleb Sangaste lossis toimuval rahvusvahelisel rukkikonverentsil "Krahv Friedrich Georg Magnus von Berg 170 ning talirukki sordiaretus ja kasvatus kaasajal".

Allikas: Maaeluministeeriumi eelinfo

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.