Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Eesti Maaülikooli aasta vilistlaseks valiti Roomet Sõrmus (2015-11-07 00:44:27)


6. novembril toimunud Eesti Maaülikooli akadeemilisel aktusel kuulutati maaülikooli aasta vilistlaseks Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja juhataja Roomet Sõrmus.

Eesti Maaülikooli vilistlaskogu juhatuse esimehe Jaan Õunapuu sõnul on Roomet Sõrmus teinud märkimisväärset tööd põllumajandustootjate ja toidutöötlejate ühendamisel ühisesse organisatsiooni. „Sõrmuse juhtimisel on saavutatud põllumajandussektorile kriisiga toimetulekuks Euroopa Liidu poolne täiendav rahastus ning Eesti riigi poolne lisarahastamine. Sõrmuse juures hinnatakse, et ta julgeb avalikult väljendada oma arvamust nii Eestis kui ka Euroopas, samuti seda, et ta on edukas läbirääkija põllumajandus- ja keskkonna teemadel.“

Roomet Sõrmus on ühiskondlikult väga aktiivne ja mõtleb Eesti elu puudutavatel teemadel alati kaasa. Tema juhtimisel on Eesti olnud esindatud mitmetel Euroopa olulisematel põllumajandust, maaelu ja toidutootmist käsitlevatel messidel. Ta on suurepärast tööd teinud ka Balti riikide põllumajanduse katusorganisatsioonide koostöö koordineerimisel.

Roomet Sõrmus teeb oma koduülikooli, Eesti Maaülikooliga, tihedat koostööd: ta on Eesti Maaülikooli majandus- ja sotsiaalinstituudi nõukogu liige ja SA Eesti Maaülikooli Joosep Tootsi Fondi nõukogu esimees.

Allikas: Eesti Maaülikooli pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.