Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Kolmapäeval võistlevad Tartu eakad terviseolümpial (2015-10-26 12:36:59)


Kolmapäeval, 28. oktoobril kell 11-15 toimub Tartu Ülikooli spordihoones, Ujula tn 4, Tartu linna eakate terviseolümpia.
.

"Eakate terviseolümpia on meeleolukas seltskondlik rahvaspordivõistlus, kus 4-liikmelised võistkonnad võistlevad täpsuses, osavuses ja kiiruses. Eesmärk on aktiveerida ja motiveerida ka eakamaid tartlasi olema kehaliselt aktiivsed ja pakkuda neile võimalust omavahel võistelda. Võistlused ei ole keerulised ega nõua erilist ettevalmistust, pigem on tegemist lõbusa meelelahutusega Olümpiale on registreerunud 20 eakate võistkonda, " rääkis terviseolümpia korraldaja linnavalitsuse tervishoiuosakonna juhataja Sirje Kree.

Terviseolümpia ajakava:

11.00-11.30 - avamine ja võistkondade tutvustus. Avasõnad Tartu linnapealt Urmas Klaasilt.
11.30-14.00 - võistkondade "kümnevõistlus"
14.00-15.00 - ühisvõimlemine olümpial osalejatele.
Esinevad Tartu Kivilinna Kooli õpetajate võimlemisrühm " Ilustivõimlejad" ja Tantsustuudio Tokra tüdrukud (juhendaja Valli Kisand)
Lõpetamine ja autasustamine.

"Esmakordselt toimus Tartu linna eakate terviseolümpia 2013. aastal. Sellel aastal on meil aga terviseolümpial ka üllatusvõistkond - 21. võistkond on Sassi lasteaia lapsed. Tahame lastele näidata, et ka nende vanaemad-vanaisad on sportlikud," lisas Sirje Kree

Terviseolümpiale oodatakse kindlasti publikut, kellel on võimalus lisaks võistlejatele kaasaelamisele saada osa tervisekontrollist ja tutvuda erinevate asutuste terviseteenuste ja -toodetega.
Terviseolümpiat toetavad ning oma tervisetooteid ja -teenuseid tutvustavad OÜ ITAK, Apotheka apteek, Jalaexpert OÜ, Aura Veekeskus, teater Vanemuine, Maanteeamet, ajakiri "60+" ja Dada AD OÜ.


Terviseolümpial osalemine on nii võistlejatele kui publikule tasuta.

Allikas: Tartu Linnavalitsuse 26.10.2015 pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.