Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Taimekaitsepäeval räägitakse taime tervise tugevdamise võimalustest (2015-10-22 13:16:29)


Reedel, 23. oktoobril toimub Tartus Eesti Maaülikooli eestvedamisel taimekaitsepäev "Taime tervise tugevdamise võimalusi", mille fookuses on aia- ja põllukultuuride toetamise ja turgutamise võimalused.

Taimekaitsepäeva teemad on seekord seotud taime tervise tugevdamise võimaluste tutvustamisega laiemale avalikkusele, ürituse raames käsitletakse nii aia- kui ka põllukultuure. "Osalejad saavad ülevaate looduslike taimekaitsevahendite kasutamise võimalustest ja vermikomposti mõjust taimekahjustajatele, samuti räägivad asjatundjad efektiivsete mikroorganismide toimest köögiviljadele," ütles Eesti Maaülikooli põllumajandus- ja keskkonnainstituudi professor Marika Mänd, lisades, et taimekaitsepäeval antakse ülevaade ka kasvukeskkonna mõjust bioaktivaatorite toime avaldumisele ning tutvustatakse humiinpreparaadiga läbiviidud katsetulemusi kartulil, preparaadi mõju kartuli säilitushaigustele ja saagi kvaliteedile. Samuti räägitakse arbuskulaar-mükoriissete seente võimalikust rakendamisest põllumajanduses.

Täpsem päevakava Eesti Maaülikooli kodulehel: http://www.emu.ee/ylikoolist/uudised/sundmused/kalender/2015-10-23/xxiv-taimekaitsepaev-taime-tervise-tugevdamise-voimalusi/

Taimekaitsepäev toimub juba 24. korda, seda toetavad Eesti Maaülikool, Syngenta Polska Sp. Z. o.o., Bayer OÜ ja Eesti Taimekaitse Selts.

Allikas: Eesti Maaülikooli 22.10.2015 pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.