Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Homme algab Tartu haridusfestival (2015-10-19 09:35:08)


Teisipäevast, 20. oktoobrist algab Tartus haridusfestival "Uus lähenemine - uus koolikultuur", millest oodatakse osa saama nii Tartu õpetajaid, õpilasi, koolijuhte ja lapsevanemaid kui kõiki huvilisi üle Eesti. Kolme festivali päeva jooksul toimuvad õpitoad, vestlusringid, ringkäigud, etendused, kontserdid ning palju muud harivat ja huvitavat.


"Haridusfestival ei ole kitsale ringile suunatud ettevõtmine -kindlasti ootame neil päevil Tartusse k õiki, kellele haridusega seotud teemad korda lähevad. Tartu on olnud ja jääb Eesti hariduskeskuseks ning siin jagub häid kogemusi, mida jagada. Paljud väärt ettevõtmised on saanud alguse Tartust ja loodetavasti saab ka t änavu esmakordselt toimuvast haridusfestivalist tore traditsioon, mis sügiseti haridusrahva Emajõelinna kokku toob," ütles Tartu linnapea Urmas Klaas.

Teisipäevast neljapäevani toimuvad erinevates Tartu gümnaasiumides, põhi- ja huvikoolides ning noortekeskustes töö- ja õpitoad, vestlusringid, loengud, ringkäigud, kontserdid ja etendused. Tutvustatakse Tartu koolide parimaid praktikaid ja kaasaegseid õppevorme, räägitakse koolidest kogukonnakeskuste kujundamisest, rahvusvahelistest suundumustest hariduses ja paljudest muudest päevateemadest. Festivalikohvik on avatud Vilde lokaalis, kus vesteldakse ja väideldakse hariduselu aktuaalsetel teemadel.

Haridusfestivali põhiprogrammis on üle 130 ürituse ning noorteprogrammis üle 85 ürituse. Parimaid praktikaid tutvustavad Tartu koolide esindajad ja külalislektorid Norrast ja Islandilt.

"Usun, et festivali väga tihedast programmist leiavad endale huvipakkuvaid teemasid nii õpilased-õpetajad kui lapsevanemad. Kindlasti tasuks kuulama-vaatama tulla, sest haridus- ja kasvatusteemadel võtavad sõna Eesti parimad asjatundjad ning mitmekesine programm pakub lisaks teadmistele ka meelelahutuslikumat ajaviidet," rääkis festivali korraldustoimkonna liige Kairit Peekman Tartu linnavalitsuse haridusosakonnast.

Festivaliüritused algavad kõigil kolmel päeval kell 10 hommikul ning kestavad linna eri paigus hiliste õhtutundideni.

Lähemalt saab haridusfestivali programmiga tutvuda http://haridusfestival.tartu.ee/

Allikas: Tartu Linnavalitsuse 19.10.2015 pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.