Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeeriumi eelinfo 37. nädala eelinfo (2015-09-07 12:38:03)


Esmaspäev, 7. september
Maaeluminister Urmas Kruuse osaleb erakorralisel Euroopa Liidu põllumajandus- ja kalandusministrite nõukogul Brüsselis.

7.-8. septembrini kohtuvad Baltimaade ja Poola veterinaarametite juhid Brüsselis Euroopa Komisjoniga. Kõne all on kauplemispiirangute leevendamine sigade Aafrika katku leviku tõkestamiseks kehtestatud tsoonides ning Baltimaade ja Poola ühine seakatku tõrjestrateegia.


Teisipäev, 8. september
Minister Urmas Kruuse osaleb valitsuse kabinetinõupidamisel.

Kolmapäev, 9. september
Kell 10 koguneb Veterinaar- ja Toiduametis (Väike-Paala 3, Tallinn) riiklik loomatauditõrje komisjon. Kõne all on võimalike taudikollete likvideerimisega seotud küsimused.

kell 13-16 toimub Eesti toidu kuu<http://www.eestitoit.ee/> raames korraldataval Saaremaa toidufestivalil infoseminar väikekäitlejatele: "Nõuded kohaliku toidu pakkumisel. Müüdid on visad kaduma." Toidu käitlemise kohta kehtestatud nõudeid selgitavad Kairi Ringo ja Ingrid Vesmes Maaeluministeeriumist ning Heneli Lamp ja Tiiu Rand Veterinaar- ja Toiduametist. Info ja registreerimine Maaeluministeeriumi kodulehel<http://www.agri.ee/et/seminar-nouded-kohaliku-toidu-pakkumisel-ehk-muudid-on-visad-kaduma-9-september-2015>.

Neljapäev, 10. september
Kantsler Ants Noot ja taimetervise osakonna juhataja Sigmar Suu osalevad 10.-13. septembril Saksamaal Mecklenburg-Vorpommern`i põllumajandusnäitusel, mille raames allkirjastatakse Eesti, Läti, Leedu ja Saksamaa Liitvabariigi Mecklenburg-Vorpommerni liidumaa vaheline mahepõllumajanduse koostöökokkuleppe.

Allikas: Maaeluministeeriumi 07.09.2015 pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.