Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Eesti Ornitoloogiaühingu sügisesed viuõhtud (2015-09-04 10:30:12)

Sügisesed viuõhtud süvenevad aasta lindude ellu

Tänavuse viuaasta jooksul on meie kolme viuliigiga saanud esmatutvust teha nii loodusõhtutel kui väliretkedel. Sügisel on aeg sukelduda sügavamale viude maailma ja nende elu lähemalt tundma õppida. Selleks alustab Eesti Ornitoloogiaühing ettekandeõhtutega, millest igal keskendutakse mõnele tänavuse aasta lindudega seotud teemale. Viuõhtud hakkavad toimuma Tartus (Loodusmajas Lille tn. 10) ja Tallinnas (Loomaaias Ehitajate tee 150), kulmineerudes aasta lõpus traditsiooniks saanud suure linnuõhtuga Tallinna rahvusraamatukogus.

Esimestel viuõhtutel 9. ja 22. septembril heidetakse pilk Eestist väljapoole: Ülo Väli räägib sellest, kui rikkalikult leidub viusid laias maailmas ning kui põnev ja eripalgeline on nende käitumine. Lähemat infot viuõhtutest saab aasta linnu kodulehelt www.eoy.ee/viu/osale

Eesti Ornitoloogiaühing valib aasta lindu alates 1995. Selle eesmärgiks on tutvustada üht Eestis esinevat linnuliiki või liigirühma ning kaasata loodushuvilisi selle liigi uurimise ja kaitse tegevustesse.


Allikas: Eesti Ornitoloogiaühingu 04.09.2015 pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.