Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Rikkaliku auhinnafondiga kodu- ja aiakonkurss Kodu Kauniks 2015 ootab uusi osalejaid! (2015-07-08 00:07:33)Aasta aed 2014

Aasta kodu 2014

Juba 15. aastat korraldab Eesti suurim kuukiri Kodu & Aed silmapaistvate kodude ja väärikate aedade konkurssi Kodu Kauniks. Sel aastal ootab osalejaid varasemast veelgi enam preemiaid ning kopsakam auhinnafond, kingituse saavad ka kõik osalejad! Toimetus ootab aiakategooria kandidaate 15. juuliks, kodukategoorias 15. augustiks.

Võistlusel Kodu Kauniks tunnustatakse Eesti kauneid ja nutikaid kodu- ja aiakujundusi; ajakirja kaudu jõuavad paljude lugejate ning huvilisteni nii põnevad kodukujundamise ideed kui ka innustavad kogemused. Konkursile osalema on oodatud kõik huvilised olememata vanusest, elukohast, perekonna, kodu või aia suurusest. Eraldi tuuakse esile ka silmapaistvaid ideid ja erilisi lahendusi oma kodu või aia mõnusaks muutmisel.

Võistlusele esitatud kandidaatide hulgast valitakse fotode põhjal välja finalistid, keda külastab ˛ürii. Külaskäigu ja profifotode põhjal selguvad sügiseks parimad – kes pälvivad tänavu Eesti aasta kodu ja aasta aia preemia. Peale selle antakse välja arvukalt hinnalisi eripreemiaid, näiteks noore pere kodule ja aiale, parimale värvilahendusele, parimale maastikukujundusele jm. Tiitliga aasta kodu kaasneva 2500 € peapreemia annab juba 14. korda välja Swedbank. Aasta aia tiitlit premeerib Bauhof samuti 2500 euroga. Ka tänavu valitakse eelhääletusega publiku lemmikkodu, mida premeerib 1500 euroga Endover Kinnisvara. Võistluse auhinnafond on 17 000 eurot, sponsorite hulka kuuluvad lisaks Bauhofile ja Swedbankile ka Hemtex, Endover, Aquaphor, Gustavsberg, Vivacolor, Husqvarna, Schetelig, Iittala ning Fiskars.

Ajakirja Kodu & Aed peatoimetaja Piret Veigel ütleb: „Korraldame konkurssi juba 15. aastat. Üritus, mis omal ajal sai alguse toimetuse soovist jagada ajakirja kaudu häid lahendusi ja parimaid saavutusi võimalikult paljudega, on nende aastate jooksul aidanud jäädvustada Eesti kodude ja aedade, meie enda kätetöö arengut. Ühelt poolt ei ole midagi isiklikumat ega intiimsemat kui inimese kodu, teisalt aga loob oma kodule ja aiale aega, energiat ja sääste pühendav inimene väärtust, mis mõjutab väga mitmel moel ka paljusid teisi. Kodus puhkame päevatööst ja tunneme elust rõõmu lähedaste seltsis. Mida kaunim ja käepärasem on see paik, seda rohkem ja paremini saame endast anda ka teistele ning kogu ühiskonnale oma suhtluses ja päevatöös. Senise kogemuse põhjal saame kindlalt öelda, et konkursist osavõtjate puhul ei piirdu oma kodu väärtustamine korteriukse või krundipiiriga: asju osatakse näha suuremalt ja sageli panustatakse vabatahtlikult ka koduümbruse heakorda. See aga omakorda liidab kogukondi ning aitab edendada Eesti kodu- ja aiakultuuri tervikuna. Toimetusel on hea meel, et oleme aastate jooksul leidnud nii palju osalejaid ja mõttekaaslasi, keda saame arvukate koostööpartnerite abil tunnustada. Ajakirja kaudu inimeste lugude jagamine on meie jaoks oluline missioon, sest parimate eeskujust võidavad ju kõik.“


Kuidas kandideerida võistlusele Kodu Kauniks 2015?

  • Võistlusel osalemiseks saada vähemalt kaheksa fotot oma kodust või aiast, grilli- või puhkealast, väliköögist, mängunurgast või heast ideest e-posti aadressile kodukauniks@ajakirjad.ee (edastada võid ka piltide allalaadimislingi) või paberkandjal ajakirja Kodu & Aed aadressile Liivalaia 13/15 Tallinn 10118.

  • Lisa fotodele tutvustav kaaskiri, kus tutvustad oma peret, kodu ja/või aeda. Ära unusta aadressi, meiliaadressi ning telefoninumbrit!

  • Aiavaldkonnas on kandideerimise tähtaeg 15. juuli, koduvaldkonnas 15. august.

  • Lisaküsimuste korral helista toimetuse telefonil 610 4000 või kirjuta kodukauniks@ajakirjad.ee. Kodu Kauniks võistluse reglemendiga tutvuda veebilehel www.kodu-aed.ee.

Allikas: Ühinenud Ajakirjad AS 07.07.2015 teade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.