Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Eesti Maaülikooli lõpetas 586 tudengit (2015-06-19 11:34:18)


Eesti Maaülikooli lõpetas sel aastal rakenduskõrgharidusõppes 23, bakalaureuseõppes 291, magistriõppes 198, ehitusinseneriõppes 31 ning loomaarstiõppes 43 tudengit (sh 23 soomlast). Kokku sai maaülikooli diplomi 586 spetsialisti, neist 34 lõpetasid kõrgkooli cum laude.

Eesti Maaülikooli rektor Mait Klaassen sõnas lõpetajatele: „Te astute ellu ajal, kus maailma majandus ei ela just parimaid aegu, kus lähima sõjakoldeni võib jõuda ka autoga ning kus rahvusvahelised suhted pole just kõige soojemate killast. Aga vahest ongi siin teie lisavõimalused, et muuta maailm paremaks paigaks. Alustada tuleks siiski meie armsa Eesti muutmisest.“ Rektor kutsus lõpetajaid olema tänulikud Tartu linnale ja tema vaimule, kes on võimaldanud turvalise ja inspireeriva õhustiku teadus- ja õppetööks, ning leidis, et Tartu linna tunnuslause peaks olema mitte heade mõtete, vaid vägevate tegude linn: „Sest mõttest saab küll kõik alguse, aga kui sellele ei järgne tegu, siis mõtteks see jääbki ja tegemist on vaid tarkade inimeste mõtteharjutusega.“

Sisseastumisavalduste vastuvõtt Eesti Maaülikooli algab 25. juunil. Avaldusi oodatakse 18 bakalaureuse-, rakenduskõrghariduse- ja integreeritud õppe õppekavale (745 õppekohta) ning 22 magistriõppekavale (490 õppekohta). Sisseastumisperiood kestab 7. juulini, avaldusi võetakse vastu nii sisseastumisportaali www.sais.ee<http://www.sais.ee> kaudu kui Eesti Maaülikooli peahoones (tööpäeviti kell 9.00-15.00, Kreutzwaldi 1a, ruumis 104). Doktoriõppe 24 õppekohale võetakse avaldusi vastu kuni 16. augustini.

Allikas: Eesti Maaülikooli 19.06.2015 pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.