Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Läänemere riikide päästeasutuste peadirektorid arutavad Tallinnas ennetustöö tulemuslikkust (2015-06-02 15:23:03)


Kolmapäeval, 3. juunil toimub Tallinnas Radisson Blu Sky hotellis 13. Läänemere riikide päästeasutuste peadirektorite iga-aastane kohtumine. Seekord keskendutakse päästeala ennetustegevustele, samuti toimub arutelu võimaliku ühise Euroopa Liidu projekti osas, mille eesmärk on ennetustegevuste mõjude täpsem hindamine.

Päästeameti peadirektori Kuno Tammearu sõnul on päästeala ennetustööd Läänemere riikides tehtud juba aastaid, kuid puudub täpne mõjude hindamise metoodika, mis näitaks, kui efektiivsed erinevad ennetustegevused on. „Tulekahjudes hukkunute arvu vähendamine on järjest keerulisem – on sihtrühmi, kes meie käitumisjuhiseid ja soovitusi endiselt kuulda võtta ei taha. Oluline on jagada oma praktikaid ja kuulata teiste riikide kogemusi, et siis leida ühiselt lahendusi tulemuslikumaks ennetustööks,“ lisas Tammearu.

Seekordne kohtumine leiab aset Eesti eesistumise raames Läänemeremaade Nõukogus, kus Päästeameti prioriteet on ennetustegevuste mõjude hindamise arendamine. Kohtumisel osalevad delegatsioonid eesotsas peadirektorite ja peadirektorite asetäitjatega Lätist, Leedust, Poolast, Soomest, Rootsist, Taanist, Saksamaalt, Venemaalt, Eestist ning Läänemeremaade Nõukogu sekretariaadi ja Euroopa Komisjoni esindajad. Kohtumise lõpus antakse eesistumine üle järgmisele riigile – Poolale. Selles formaadis kohtumiste traditsioon sai alguse 2002. aastal Tallinnast.

Allikas: Päästeameti 02.06.2015 pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.