Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Erametsapäeval jagati töötajatele ja koostööpartneritele tunnustust (2015-04-17 01:33:50)


16. aprillil toimus Tartus Maamessi raames traditsiooniline erametsapäev. Eesti Erametsaliidu ja Erametsakeskuse vastuvõtul avaldati tänu tublidele ametnikele ja koostööpartneritele.

Tubli kõneisiku tunnustuse sai Heiki Hepner. Varem aastaid metsanduse katusorganisatsiooni juhtinud Kohila Metsaseltsi juhatuse liige on igapäevatöös tänaseks metsandussfäärist taandunud, kuid peab seda valdkonda ikkagi omaks. Lisaks metsaseltsi juhtimises osalemisele kostab ta metsaomanike eest ja koostab metsanduslikke analüüse.

Tubli looduskaitsja Anti Rallmann on oma tegevusega tõestanud, et hea metsakasvatus on looduskaitse osa - kaitsmine ei tähenda inimtegevuse lõpetamist. Ta on väga kompetentne ja pühendunud metsamees, kelle mets on eeskujulikult hooldatud. Osaleb metsaomanikuna aktiivselt ühiskondlikes diskussioonides.

Tubli riigiametnik Maret Parv on aastaid tegelenud erametsandusvaldkonnaga keskkonnaministeeriumis. Ta on alati püüdnud Erametsanduse toetusmeetmete väljatöötamisel metsaomanike mõtete ja ettepanekutega arvestada ega ole lähenenud omanikele jõupositsioonilt.

Tubli ajakirjanik Leili Mihkelson kirjutab populaarset blogi maaleht.ee-s. Oma südamlike kirjutiste kaudu toob ta metsaelu tuppa ka nendele, kes elavad metsast kaugel. Ta ei karda vastuollu minna metsandusautoriteetide ega riigiga, kuid tema põhimõttekindlat ja vastutustundlikku suhtumist metsa austavad kõik.

Tubli konsulent Liivi Ehrpais on teinud head tööd maaomanikele metsandustarkuste jagamisel. Tunnustuse taga on lisaks Erametsakeskusele ja Eesti Erametsaliidule ka paljud erametsaomanikud, kes andsid tema tööle konsulendina Erametsakeskuse korraldatud küsitluses kõrge hinnangu.

Tubli metsaühistu esimees Atso Adson on aidanud hea seista selle eest, et Valga Erametsaühingu areng on kõigis tegevustes pidevalt ülesmäge läinud. Lisandunud on mitmeid uusi tegevusi, nagu puidumüük, taimede pakkumine, rühmanõustamised, kuid ühistu pole unarusse jätnud ka oma vanu häid tegevusi, nagu näiteks koolimetsanduse edendamine. Valga Erametsaühing osaleb aktiivselt ka erametsaomanike esindusorganisatsiooni töös.

Tubli metsaühistu juhatuse liige Tiit Kosenkranius on töötanud metsavahi, metsniku, abimetsaülemana riigi- ja sovhoosimetsas. Ta on koduküla Kikepera külaelu üks eestvedajaid. Tiidu tegemisi iseloomustab ühistegevus - olgu siis kogukonnas, metsaühistus , eelnevates töökohtades või mujal. Tema mõtteviis on positiivsete lahenduste leidmine.

Tubli EMK töötaja Thea Veltson saab tunnustuse naljaga pooleks selle eest, et tema igapäevatööst ei räägita. Erametsakeskuses pole põhjust rääkida finantsaruandluse teemal, mis tähendab, et sellega on kõik hästi. Keskuse rahaasju aastaid korras hoidnud töötajat on põhjust tänada.

Allikas: Erametsakeskuse ja Eesti Erametsaliidu pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.