Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Keskkonnahariduslehe erinumber keskendub loodus- ja keskkonnahariduskeskustele (2015-03-19 04:39:06)

Keskkonnaametil ilmus Keskkonnahariduslehe erinumber, mis keskendub uutele ja uuendatud loodus- ja keskkonnahariduskeskustele, mis on loodud Euroopa Regionaalfondi meetme "Keskkonnahariduse infrastruktuuri arendamine" toel.

"Viie aasta jooksul on SA Keskkonnainvesteeringute Keskus toetanud Euroopa Regionaalarengu Fondi meetme toetuse abiga 13 keskkonnahariduse taristu projekti ligi 22,3 miljoni euroga. Valminud on mitu keskkonnahariduskeskust ja loodusmaja, paljud olemasolevad keskused ja loodusmajad on saanud uued püsiekspositsioonid või läbinud uuenduskuuri. Kõiki keskuseid kasutatakse aktiivselt ning võib öelda, et üle-Eestilise keskkonnaharidusliku võrgustiku kaasajastamisel on ära tehtud suur ja tänuväärne töö," ütles SA Keskkonnainvesteeringute Keskuse projektikoordinaator Evelin Kurmiste.

Keskkonnahariduslehe erinumber tutvustab lähemalt uut Tallinna loomaaia keskkonnahariduskeskust, Järvemuuseumi, kus saab lähemat tutvust teha magevee-elustikuga ning Saaremaal asuvat Rohelist maja. Samuti on erilehes põnevad lood sellest, mida pakuvad Tartu loodusmaja, Iisaku looduskeskus, Viimsi looduskeskus ja Palade loodushariduskeskus. Avastamist väärib TTÜ Särghaua maateaduste ja keskkonnatehnoloogia õppekeskus, kus kevadest käivituvad haridusprogrammid ka põhikooli õpilastele. Samuti tutvustab erileht Tartu Ülikooli loodusmuuseumi uuenenud püsiekspositsiooni, millega saab tutvuma minna alates 2015. aasta sügisest.

Keskkonnaharidusleht ilmub kaks korda aastas, kevadel ja sügisel ning leht saadetakse otsepostituse teel lasteaedadesse, üldharidus-, kutse- ja kõrgkoolidesse, omavalitsusasutustele, noortekeskustele, raamatukogudele ja keskkonnaharidusega tegelevatele asutustele.

Keskkonnahariduslehe väljaandmist korraldab Keskkonnaamet programmi "Keskkonnahariduse arendamine" kaudu, lehe väljaandmist toetab Euroopa Sotsiaalfond.

Allikas: Keskkonnaameti pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.