Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Vabariigi aastapäev toob muudatused Narva kesklinna liikluses (2015-02-19 11:53:10)


Seoses Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamisega on 23. ja 24. veebruaril Narva kesklinnas mitmeid liikluspiiranguid. Politsei soovitab jälgida ajutisi liiklusmärke ja parkimispiiranguid.

Vabariigi aastapäeva tähistamisega seoses piirab Narva linn liiklemist Peetri platsil, samuti muudetakse ajutiselt liikluskorraldust kesklinnas. Ajutised parkimist keelavad märgid pannakse välja juba 23. veebruaril, et tehnikakolonnid saaksid kitsamatel tänavatel teisi ohustamata sõita.

Ida prefekt Vallo Koppel: "Eeldatavalt koguneb Peetri platsile paraadi jälgima suurem rahvahulk. Seetõttu soovitab politsei paraadi proovi ja paraadi vaatama tulla jalgsi, et vältida aja- ja närvikulu parkimiskoha otsinguil ning seismist liiklusummikus. Inimeste abistamiseks on ka politsei neil päevil väljas suuremate jõududega," rääkis ta.

Koppel rõhutas, et autojuhtidel tuleb hoolikalt jälgida ajutisi parkimiskeelumärke. "Kui mõni auto jääb siiski liiklust segama, püüab politsei saada kontakti auto omaniku või kasutajaga, et sõiduk ümber pargitaks. Kui see ei õnnestu, laseb politsei parkimiskeelualasse jäetud sõiduki teisaldada," selgitas ta.

Allikas: Politsei- ja Piirivalveameti 19.02.2015 pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.