Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Tartu jätkab linlaste tervishoiuteenuste kaasrahastamist Tartu Ülikooli Kliinikumis (2015-01-22 10:46:30)


Tartu linn kaasrahastab ka 2015. aastal Tartu linna elanikele osutatavat statsionaarset õendusabiteenust, noorsportlastele tehtavaid spordimeditsiinilisi terviseuuringuid ning maksab kuni 19aastaste tartlaste eest vältimatu abi visiiditasu Tartu Ülikooli Kliinikumis.


"Linna rahaline toetus vabastab statsionaarset õendusabiteenust saavad tartlased voodipäevatasu maksmisest ja omaosalusest . Kuni 19aastased tartlased on vabastatud vältimatu abi visiiditasu maksmisest kliinikumi erakorralise meditsiini osakonnas ning lastekliinikus, silmakliinikus ja kõrvakliinikus vältimatu ambulatoorse eriarstiabi osutamisel, kui vigastus või eluohtlik seisund on tingitud välistest põhjustest. Jätkuvalt rahastab linn ka 20-23aastaste sporti harrastavate noorte spordimeditsiinilisi terviseuuringuid kliinikumi spordimeditsiini ja taastusravi kliinikus," selgitas linna ja TÜ kliinikumi vahel sõlmitud lepingute sisu tervishoiuosakonna juhataja Sirje Kree.

Tervishoiuteenuste kaasrahastamise eesmärk on tagada kõigile tartlastele arstiabi kättesaadavus ning avastada terviseprobleemid võimalikult vara.

Allikas: Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.