Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Keskkonnasõbralikke ettevõtteid saab konkursile esitada nädala lõpuni (2015-01-07 14:48:14)
 
Keskkonnaministeerium pikendas konkursi Aasta Keskkonnasõbralik Ettevõte kandideerimistähtaega nelja päeva võrra, et anda võimalikele osalejatele lisaaega. Uueks tähtajaks on 11. jaanuari südaöö.
 
Lisaaeg on vajalik seepärast, et eelmise aasta lõpus langes palju riiklikke pühasid tööpäevadele, mis võis vähendada ettevõtete võimalusi oma kandidatuuri esitamiseks. Igal osalejal tuleb ankeedis kirjeldada oma teenuste või toodete, protsesside või juhtimissüsteemide põhimõtteid ja keskkonnasõbralikkust, mis nõuab mõnevõrra aega. Online-ankeet asub konkursi veebilehel http://www.keskkonnaauhind.ee/.
 
Tänaseks on konkursile laekunud 14 osalustaotlust 13 ettevõttelt ja asutuselt. Kõige enam on osalejaid keskkonnasõbraliku toote või teenuse kategoorias ja vähem kandidaate on keskkonnasõbraliku protsessi ja keskkonnajuhtimise kategooriates. Kandideerida saab mitmes kategoorias korraga. Kandidaate saavad esitada ka kõik eraisikud, kui mõne organisatsiooni tegevus või toode on talle keskkonnasõbralikkuse poolest muljet avaldanud.
 
Konkursiga soovib Keskkonnaministeerium tunnustada asutusi, ettevõtteid ja organisatsioone, kes on viimase 12 kuu jooksul kõige enam panustanud keskkonnasõbralikkusesse - oma igapäevase töö raames leidnud viise, kuidas ühildada majandustegevus ja keskkonnasõbralik käitumine.
 
Kõikide kategooriate võitjad saavad tunnustuse ning õiguse kasutada keskkonnamärgist oma toodetel, infomaterjalidel ja enda teenuste või toodete reklaamimisel. Lisaks kuulutatakse välja ka üldvõitja, kes saab Keskkonnainvesteeringute Keskuse toel 35 tuhande euro piires veelgi parandada oma organisatsiooni keskkonnasõbralikkust.
 
Allikas: Keskkonnaministeeriumi 07.01.2015 pressiteade
Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.