Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Tartu tunnustab aasta kõige laste- ja noortesõbralikuma teo algatajaid (2014-11-12 11:28:14)


Tartu linnavalitsus ootab 21. novembrini ettepanekuid aasta laste-ja noortesõbraliku teo aunimetuse kandidaatide leidmiseks.

"Kutsun kõiki üles tunnustama inimesi ja organisatsioone, kelle panus on aidanud muuta Tartu linna veelgi laste- ja noortesõbralikumaks, arendavamaks ja turvalisemaks - märkame ja tunnustame neid ühiselt," lausus noorsooteenistuse juhataja Urmo Reitav.


Esitada võib algatusi, mis on loonud lastele ja noortele uusi arenguvõimalusi, mõjutanud positiivselt Tartu elukeskkonda või aidanud teha head. Tegevused ja algatused peavad olema ellu kutsutud käesoleval aastal ning ei peaks olema asutuste-organisatsioonide põhitegevus.

Ettepanek peab sisaldama andmeid kandidaadi kohta (tegu ja teoga seotud isik või organisatsioon), teo kirjeldust ja põhjendust ning infot esitaja kohta (nimi ja/või asutus). Aunimetuste kandidaate võivad esitada kõik füüsilised ja juriidilised isikud veebikeskkonnas aadressilhttp://www.tartu.ee/?page_id=24255&r=aastategu2014 või e-posti aadressil Laura.Kalaus@raad.tartu.ee või postiaadressil Tartu LV kultuuriosakond, noorsooteenistus, Raekoja plats 12, 51004 Tartu.

Tartu linnavalitsuse kultuuriosakonna poolt moodustatud komisjon vaatab üle laekunud ettepanekud ja suunab ettepanekud avalikule hääletusele. Linnakodanikel on võimalik anda oma hääl juba esitatud kandidaatide poolt ning lisada uusi põhjendatud ja sobilikke kandidaate 25. novembrist kuni 1. detsembrini Tartu linna kodulehel. Avalikul hääletusel enim hääli saanud kandidaat kinnitatakse aunimetuse laureaadiks. Kui avaliku hääletamise tulemusel tekib mitme kandidaadi vahel võrdne tulemus, kinnitab aunimetuse laureaadi komisjon.

Aasta laste- ja noortesõbraliku teo aunimetuse laureaat kuulutatakse välja 4. detsembril 2014. a toimuval tseremoonial.

 

Allikas: Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.