Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Loodusmuuseumi teadusõhtud algavad rütmidega (2014-11-04 11:28:34)

Neljapäeval, 6. novembril kell 18 toimub Loodusmuuseumis teadusõhtute sarja esimene üritus, mis järgib kogu maailmas populaarset teadusõhtute formaati.

Igal teadusõhtul esineb lühikeste sissejuhatavate ettekannetega kaks teadlast, millele järgneb vestlusring, kus kuulajad saavad esinejatelt uurida huvipakkuvamaid aspekte antud teemast. Vestlusringi modereerib teadusajakirjanik ja Tallinna Ülikooli õppejõud Arko Olesk.

Esimese teadusõhtu teema on "Rütmid südames ja ajus" ning külas on südame-uurija Marko Vendelin (TTÜ) ja aju-uurija Jaan Aru (TÜ). Teadusõhtul tuleb juttu meie kõige tähtsamatest elunditest -südamest ja ajust - ning nende rütmidest.

Teadusõhtute moderaator Arko Olesk loodab esimesel teadusõhtul põnevat arutelu, kuna teema puudutab ju igat inimest. "Püüan teada saada, mis on südame ja aju rütmides ühist, mis erinevat ning miks me ilma nende rütmideta kuidagi hakkama ei saa", tutvustab esimest õhtut Olesk. "Samuti loodan, et taolised mitteformaalses õhkkonnas toimuvad teadusõhtud aitavad teadust tuua inimestele lähemale ning mitmeid põnevaid teemasid avada".

Loodusmuuseumi teadusõhtud toimuvad kord kuus iga kuu esimesel neljapäeval. Õhtutele on sissepääs muuseumipiletiga - täiskasvanud 3 eurot, õpilased ja pensionärid 2 eurot. Eesti Loodusmuuseum asub Tallinna vanalinnas aadressil Lai 29a.
Teadusõhtuid toetavad Haridus- ja Teadusministeerium ning SA Eesti Teadusagentuur.
 
Allikas: Eesti Loodusmuuseumi 04.11.2014 pressiteade
Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.