Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Säästva arengu hariduse professionaalid tulevad Eestisse (2014-10-15 16:21:55)

Alanud on registreerumine Keskkonnaameti korraldatavale rahvusvahelisele konverentsile, mis on pühendatud säästva arengu haridusele. Ettekannetega esinevad säästva arengu valdkonna tipud maailmas nagu David W. Orr, Arien Wals,
John Fien ja paljud teised.

Rahvusvaheline konverents "Teekond tulevikku" on pühendatud kiiresti arenevale säästva arengu hariduse valdkonnale, kus inspireerivas õhkkonnas saab jagada oma ideid ning aimu rahvusvaheliste professionaalide kogemustest. Ettekandjad on oma karjääri jooksul otsinud kokkupuutekohti ning uusi ideid erinevaid teemasid lõimides: uurinud kunsti rolli säästvat arengut käsitleva avaliku debati käivitajana, leiutanud viise, kuidas panustada haridusse, mis aitaks algkooliõpilastel valmistuda tulevikuks või kuidas leida terviklik koolis rakendatav lähenemine säästlikkusele, propageerides erinevaid sihtrühmi hõlmavat sotsiaalselt õppimist ja säästvat arengut kõrghariduses.

Konverentsi põhiettekandjad on pikaaegse kogemusega säästva arengu hariduse professionaalid David W. Orr, Arien Wals, Gerben de Vries, Daniella Tilbury, Leon Robinson, Andre de Hamer, John Fien ja Natalia Eernstman.

Konverents toimub 22.-24. aprillil 2015. aastal Tallinnas.

Alanud on konverentsile registreerumine ning abstraktide esitamine, mille hulgast valitakse konverentsil esitamisele tulevad ettekanded. Abstraktide esitamise tähtaeg on 15. detsember 2014.

Konverentsile on oodatud kuulama ja kaasa rääkima praktikud, teadlased, õpetajad, ülikoolide õppejõud, eksperdid, mõtlejad, üliõpilased ja kõik huvilised, kes leiavad, et säästva arengu teema on oluline.

Konverents on tasuta, selle toimumist toetab Euroopa Sotsiaalfond programmi "Keskkonnahariduse arendamine" kaudu.

Info osalemise, registreerimine ja muu kohta on leitav veebist.

Konverents toimub inglise keeles, plenaarsessioon tõlgitakse eesti keelde.Allikas: Keskkonnaameti pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.