Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Päästeamet kutsub kodanikeühendusi õnnetuste ennetamisalasele koostööle (2014-10-15 11:53:52)

Päästeamet kuulutab välja projektikonkursi mittetulundusühendustele eesmärgiga kaasata kodanikeühendusi uute ideede ja tegevuste leidmiseks õnnetuste vähendamise nimel. Projektikonkursil läheb jagamisele üle 40 000 euro.

Päästeameti ennetustöö osakonna eksperdi ja projekti peakoordinaatori Tiina Laube sõnul näitab iga-aastane konkurss, et meie hulgas on palju aktiivseid inimesi, kes soovivad panustada enda kogukonna turvalisusse. " Toetavate projektide kaudu soovime anda inimestele teadmisi õnnetuste ennetamiseks ning oskusi nendega toimetulekuks. Just koos aktiivsete kodanikeühendustega saame aidata lahendada kohalikke tule- ja veeohutusprobleeme ning jõuame suurema hulga abivajajateni," lisas Laube.

Tänavune projektikonkurss on järjestikuliselt juba 14. Kokku on eelneva kolmeteistkümne aasta jooksul esitatud 377 taotlust, millest toetuse on saanud 124 tegevust. Eelmisel aastal esitati Päästeametile kokku üheksa projektitaotlust, millest kolm said ka toetuse.

Kodanikeühenduste tule- ja veeõnnetuste ärahoidvaid projektitaotlusi oodatakse Päästeametisse 1.detsembriks 2014. Taotlemise tingimused, vormid ja juhised leiab Päästeameti kodulehelt www.paasteamet.ee.Allikas: Päästeameti pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.