Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Põllumajandusministeeriumis 38. nädalal (2014-09-15 05:03:39)

Esmaspäev, 15. september


- Põllumajandusminister Ivari Padar külastab Terevisiooni, kus räägib arengutest Eesti toidu edendamisel.

- Minister Padar kohtub Setomaa esindajatega.

- Minister Padar kohtub Moldova suursaadiku Victor Guzuniga.

Teisipäev, 16. september

- Minister Ivari Padar annab kell 9.50-10.35 Laagna gümnaasiumis 10. klassidele külalistunni, kus räägib Eesti toidust. Koolikülastus toimub Toiduliidu Eesti toidu teavituskampaania ning riigi- ja toidutootjate toidukultuuri edendamise tegevuste raames.

- Kell 12 osaleb minister Padar Toiduliidu korraldatud ühiskonnategelaste ja tippjuhtide toiduvalmistamisüritusel Kalamaja Kokaklubis. Üritus toimub Toiduliidu Eesti toidu teavituskampaania raames.

- Algusega kell 10.30 toimub Põllumajandusameti suures saalis (Teaduse 2, Saku) ploomirõugete infopäev. Põllumajandusamet räägib haiguse monitooringust ja järelevalvest ning Põllumajandusuuringute Keskus viiruse analüüsimisest laboris.

- Eesti Taimekasvatuse Instituudis, Jõgeval toimub projekti "Nordic-Baltic Network on soybeans" seminar, kus tutvustatakse projekti partneritele ja huvilistele ETKI-s läbiviidud sojaoa alaseid uurimusi. Külastatakse ka sojaoa katsepõldu, ETKI laboreid ning geenipanka.

- Järvakandi Kultuurihallis toimub sügisene konsulentide teabepäev, mille raames tutvustatakse mh MAK 2014-2020 investeeringumeetmeid, mahepõllumajanduse arengukava aastani 2020, sigade aafrika katkuga seonduvaid teemasid ja Maaelu Edendamise Sihtasutuse pakutavate tagatiste, laenude ja finantsinstrumentide võimalusi.

Kolmapäev, 17. september

- Põllumajandusminister Ivari Padar osaleb Harjumaa Omavalitsuste Liidu volikogu istungil, kus on arutlusel põllumajanduse ja maaelu teemad.

- 17. ja 18. septembril toimub Tallinnas XVII Balti riikide tõuaretuse konverents, mida korraldab Jõudluskontrolli Keskus koostöös Eesti Maaülikooliga.

- 17. ja 18. septembril toimuvad Jänedal Maamajanduse Infokeskuses Leader-meetme rakendamise infopäevad kohalike tegevusgruppide esindajatele.

Neljapäev, 18. september

- Minister Padar osaleb valitsuse väljasõiduistungil Läänemaal.

- Kell 12-15 toimub põllumajandusministeeriumis maaelu arengukava 2014-2020 meetme "Majandustegevuse mitmekesistamine maapiirkonnas mittepõllumajandusliku tegevuse suunas" peamiste põhimõtete ja hindamiskriteeriumide arutelu esindusorganisatsioonidega ning huvitatud osapooltega.

- 18. ja 19. septembril toimub 21. korda Eestis resideeruvate diplomaatide ringreis, mis sellel aastal keskendub Lääne-Eesti ja Pärnumaa kalandusele. Tutvutakse erinevate kalatööstuste, rannakalanduse ja angerjakasvatusega.

Reede, 19. september

- Põllumajandusminister Ivari Padar kohtub seakasvatajatega, kellega arutatakse seakatkuga seotud teemasid.

- Minister Padar osaleb Viljandis Maaelu Edendamise Sihtasutuse uue hoone avamisel.

Allikas: Põllumajandusministeerium

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.