Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Keskkonnaamet pakub üldhariduskoolidele ja lasteaedadele tasuta õppeprogramme (2014-09-09 11:55:37)

Keskkonnaamet alustab sügisprogrammide pakkumisega üldhariduskoolidele ja lasteaedadele.

Õppeprogrammide peamiseks eesmärgiks on selgitada lastele ja noortele eakohasel moel, kuidas arendada loodushoidu ja kaitsta elurikkust ning leida tasakaal inimlike soovide ja elukeskkonna võimaluste vahel.

Tutvustatavate teemade ring on lai, alates veest ja mullast ning neis keskkondades elavatest organismidest kuni pärandkultuuri ja planeeringuteni.

Õppeprogramme viiakse läbi keskkonnaameti looduskeskustes, koolides, lasteaedades või looduses - näiteks õpperajal, pargis või veekogu ääres.

"Keskkonnahariduse osakonna spetsialistid on 2014. aasta esimese kaheksa kuuga läbi viinud 672 õppeprogrammi, millest 377 on seotud rohkem keskkonnakasutusega ning 295 programmi looduskaitsega. Uusi teadmisi on neis programmides saanud 13751 last ja noort. Suurimat huvi on pakkunud jäätmeprogrammid ning hättasattunud metsalooma abistamise programm. Samuti on need programmid saanud väga positiivset tagasisidet õpetajatelt," ütles Keskkonnaameti keskkonnahariduse osakonna juhataja Maris Kivistik.

Keskkonnaameti programmid on tasuta ning nende tellimiseks tuleb ühendust võtta oma maakonna keskkonnahariduse spetsialistiga.

Allikas: Keskkonnaameti 09.09.2014 pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.