Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Keskkonnaamet nõustab Gruusia looduskaitsespetsialiste (2014-09-08 11:33:44)


Tänasest viibivad Eestis visiidil Gruusia Looduskaitseagentuuri juhtivtöötajad. Visiit toimub arengukoostööprojekti raames ning selle eesmärgiks on tutvustada Gruusiale Eesti kaitsealade administreerimise korraldust.

Visiidi jooksul külastatakse Lahemaa Rahvusparki ja Põhja-Kõrvemaa looduskaitseala ning osaletakse Eesti kaitsealade administreerimist ja majandamist tutvustaval seminaril. Visiit toimub arengukoostööprojekti „Üleriigilise kaitsealade võrgustiku haldamine ja praktiline looduskaitsetöö“ raames.

Arengukoostööprojekti eesmärgiks on tutvustada Gruusia Looduskaitseagentuurile Eesti kaitsealade administreerimise ja majandamise korraldust, kontaktseire võimalusi ning kaitsealade väärtuspõhist metsamajandust ja metsakahjustuste hindamist.

Projekt kestab 2015. aasta maikuuni. „Projekti käigus toimuvad mitmed seminarid, kus oma ala eksperdid tutvustavad Eesti looduskaitse süsteemi ning samuti Euroopa Liidu looduskaitse regulatsioone. Eestlaste juhendamisel seatakse Gruusias üles kontaktseire pilootprojekt ning koolitatakse sealseid spetsialiste kontaktseire ja metsapatoloogia valdkonnas,“ ütles Keskkonnaameti looduskasutuse peaspetsialist ja projektijuht Maris Tamm. Projekti rahastab Välisministeerium arengu- ja humanitaarabi vahenditest.


Allikas: Keskkonnaameti 08.09.2014 pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.