Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Rotalia Foundation (USA) annab Eesti Maaülikooli tudengitele üle neli stipendiumit (2014-09-02 14:03:41)

Reedel, 5. septembril annab Rotalia Foundation (USA) oma pidulikul aktusel Tartus üle Eesti avalik-õiguslike ülikoolide üliõpilastele 50 eraannetusel põhinevat 2000-eurost stipendiumi, millest neli kuulub Eesti Maaülikooli tudengitele.

Eesti Maaülikooli õppeprorektor Paavo Kaimre ütles, et eraannetustel põhineval stipendiumifondil on märkimisväärne roll õpingutes edukate ja aktiivsete Eesti üliõpilaste toetamisel ning Eesti noore haritlaskonna kujundamisel. „Suur rõõm on sellest, et võrdväärselt teiste avalik-õiguslike ülikoolide üliõpilastega pälvivad tunnustust ka tublid maaülikooli tudengid,“ lisas ta.

Eesti Maaülikooli tudengitest pälvivad stipendiumi Eesti Maaülikooli põllumajandus- ja keskkonnainstituudi maastikukaitse ja -hoolduse õppekava magistrant Kai Allikas, põllumajandus- ja keskkonnainstituudi vee ja maismaa ökosüsteemide rakendusbioloogia õppekava bakalaureuseastme tudeng Merlin Grosberg, veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituudi loomakasvatuse õppekava magistrant Kätlin Laur ning metsandus- ja maaehitusinstituudi metsamajanduse õppekava magistrant Sigrid Strantsov.

Stipendiumid antakse üle pidulikul aktusel 5. septembril kell 17 Tartus Rotalia majas (Tähe 3).Allikas: Eesti Maaülikooli 02.09.2014 pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.