Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Padar arutas põllumeestega Venemaa impordikeelu tagajärgede leevendamist (2014-08-23 09:52:41)

Põllumajandusminister Ivari Padar kohtus Eesti Põllumeeste Keskliidu esindajatega, et arutada läbi võimalused Venemaa impordikeelu tagajärgede leevendamiseks.

"Arutasime kõiki võimalusi, kuidas põllumeeste olukorda stabiilsena hoida ja nad kriisist üle aidata," ütles põllumajandusminister Ivari Padar. "Kõige olulisem on võimalikult kiiresti rakendada Euroopa Liidu ühised kriisiabimeetmed ja tegutseda uute turgude nimel."

Põllumajandusministri sõnul hindasid põllumehed seniseid plaane impordikeelu tagajärgede leevendamiseks mõistlikuks, kuid rõhutasid ka soovi, et riigieelarve koostamisel arvestataks põllumajanduse toetamisega. "Arutasime riigieelarve võimalusi, mis on aga otseses sõltuvuses Eesti majandusest ja tänavusest sügisprognoosist. Tuleb leida mõistlikud lahendused impordikeelu tagajärgede üleelamiseks," sõnas Padar.

Nädala alguses esitas Eesti Põllumeeste Keskliit pöördumise Vabariigi Valitsuse poole: http://goo.gl/8OX12c

Venemaa Dmitri Medvedev teatas 7. augustil, et Moskva kehtestab täieliku embargo looma- ja sealihale, puu- ja köögiviljadele, linnulihale, kaladele, juustule, piimale ja piimatoodetele Euroopa Liidust, USAst, Austraaliast, Kanadast ja Norrast.

Allikas: Põllumajandusministeeriumi pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.