Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Keskkonnaminister on visiidil Soomes (2014-08-21 10:20:34)

Keskkonnaminister Keit Pentus-Rosimannus sõidab täna visiidile Soome. Pentus-Rosimannus kohtub visiidil Soome keskkonnaministri Ville Niinistöga, kohtumise peateemadeks on mere ja mereääre puhtuse hoidmine, aga ka Balticconnectori rajamise hetkeseis.

„Uurime Soome kolleegide kogemusi mere ja mereäärse ala korda tegemisel, et kasutada nende teadmisi ka näiteks meie Russalka, Pirita, Merivälja ranniku ja mereõhu puhtaks saamisel," selgitas keskkonnaminister Keit Pentus-Rosimannus.

Samuti on kohtumisel teemaks Läänemere kaitseks loodud Helsingi Komisjoni tegevus. Eesti on selle komisjoni eesistuja alates 2014. aasta juulikuust.

"Eesti soov on järgmise kahe aasta jooksul keskenduda saastamise vähendamisele, tahame meie eesistumise ajal valmis saada näiteks konkreetse tegevuskava selleks, kuidas mereprügi vähendada," rääkis Helsingisse sõitev Pentus-Rosimannus.

Lisaks Soome keskkonnaministriga kohtumisele külastatakse ka Helsingi reoveepuhastit ja tutvutakse linna sademevee käitlussüsteemidega.

Allikas: Keskkonnaministeeriumi 21.08.2014 pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID 2016
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.